Látogatás Choteborban

Testvériskolánk meghívására immár 5. alkalommal látogathattunk el Csehországba. Ebben az évben 12 tanuló vett részt a találkozón iskolánk két nyelvtanárának kíséretében. Május 28-án, hétfőn 6 órakor kezdtük meg utazásunkat, majd este fél nyolckor érkeztünk meg Choteborba, ahol vendéglátóink a vasútállomáson vártak ránk, hogy segítsenek a csomagjainkat a kollégiumba fuvarozni. Nagyra értékeltük ezt a gesztusukat, hiszen már igen fáradtak voltunk a hosszú utazástól.

Tovább a cikkhez

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐJÉN SIKERESEN SZEREPELTEK DIÁKJAINK

2018 június 4.-én rendezték Győrben az Atlétikai Diákolimpia országos döntőjét. Iskolánkat Krausz Levente távolugrásból és a 4×100-as fiú váltó képviselte. Az Olimpiai parkban nagyszerű versenyt rendeztek a sportolóknak. Krausz Levente sajnos egyéni legjobbjától elmaradva 23. helyen végzett. 4×100-as váltónk soha nem látott erős mezőnyben csodálatos versenyzéssel, rekordjukat megdöntve 49,28 másodperccel a 12. helyen végzett. A váltó tagjai: Szőke Péter, Tamás Máté, Soltész Olivér, és Krausz Levente.

Felkészítő testnevelő: Dányi Zsolt