VÁROSI MEGEMLÉKEZÉS ÉS TISZAFÜRED VÁROS ELISMERŐ DÍJAINAK ÁTADÁSA

Tiszafüred Város Önkormányzata által 2018.03.14-én és 15-én az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc 170. évfordulója alkalmából megrendezett városi ünnepségek során vehettünk részt.

Március 15-én reggel 9 órakor kezdődött a városi ünnepség a Kossuth téren, ahol beszédet mondott Kovács Sándor a JNSZ Megyei Közgyűlés elnöke, majd megkoszorúzták az 1848/49-es emlékművet. Az emlékműnél a Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola képviseletében az intézményvezető, Dr. Pásztorné dr. Vass Anikó, Dr. Drénné Takács Krisztina és Mohácsiné Daróczi Marianna a KLG Kossuth Lajos Általános Iskolájának tagintézmény-vezetője helyezett el koszorút.

A megemlékezés ezután a Karcagi Szakképzési Centrum Hámori András Szakgimnáziuma és Szakiskolájának aulájában folytatódott, ahol közreműködött a Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar. Ünnepi köszöntőt mondott Dr. Pásztorné dr. Vass Anikó, a Kossuth Lajos Gimnázium intézményvezetője, ezt követően pedig a Szent Imre Katolikus Általános Iskola növendékeinek színvonalas előadása következett.

Az ünnepi eseményt Tiszafüred város elismerő díjainak átadása zárta.

Tiszafüred Város Kiváló Tanulója díjban részesültek:
Árvai Anna Erika
Beranek László Bence
Varga Nikolett
Hajdu Péter
Monok Eszter
Balogh Dorina
Csengeri Evelin KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája
Figini Morgan KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája

Tiszafüred Város Kiváló Ifjúsági Sportolója díjban részesültek:
Taskó Nikolett
Bárdos Balázs
Dékány Gergely
Párdi Viktória
Nemes Ádám
Pruzsinszki Gábor
Hajdú Péter
Törőcsik Árpád
Holló Lilla Eszter
Molnár Luca
Szabó Zsolt
Csengeri Evelin KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája
Szabó Csenge KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája
Kiss Anna Zsófia KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája

Benedek Gábor Díj:
Kulcsár Csenge
Pető Adél
Keserű Márton

Polgármesteri elismerés:
Kiss Erik

Az Év Testnevelő Tanára elismerés:
Puha István
Tudesze Csaba

Az Év Edzője:
Szabó Attila

Ezúton is gratulálunk intézményünk valamennyi minden díjazott pedagógusának és diákjának!

Dr. Pásztorné dr. Vass Anikó

A díjátadón készült képeket megtalálja galériánkban.