Városi Terematlétika Verseny

A Városi Terematlétika Versenyt 23. alkalommal rendezték meg a Benedek Gábor Sportcsarnokban. 2018. 12. 29-én rekord létszámot elérve 134 fő mérte össze az erejét az óvodástól a szenior korosztályig. Iskolánk testnevelői minden évben rendszeresen versenybírói feladatokat látnak el.

A nap egy közös zenés bemelegítéssel indul. A versenyzőknek a 30 m-es síkfutást, a helyből távolugrást, medicinlabda dobást, valamint a IV. korcsoporttól felfelé a magasugrást, a szenioroknak pedig súlypontemelkedést kell teljesíteniük. Minden versenyszámban a helyezések pontszámokká alakulnak át, és az összesített eredmény után alakul ki a végső sorrend. Két kollegánk is szép helyezést ért el a saját korcsoportjában: Dajkáné Szabó Erzsébet I. helyezett és Dékány László II. helyezett lett. Gratulálunk minden résztvevőnek, akik a szünidőben az aktív pihenést választották!

Az összetett eredmények alapján iskolánk diákjai az alábbi eredményeket érték el.

III. korcsoport lány:

I. helyezett           Pető Hanna 7. A

 IV. helyezett        Árvai Csenge 7. A

IV. korcsoport lány:

I. helyezett            Dékány Lili 7. A

VII. helyezett       Szűcs Evelin 7. A

IV. korcsoport fiú:

I. helyezett            Vincze Valentin 8. A

 II. helyezett         Tamás Máté 9. A

IV. helyezett        Vincze Viktor 8. A

V. Korcsoport fiú:

I. helyezett           Bárdos Balázs 12. B

II. helyezett         Dékány Gergő 12. A

III. helyezett        Törőcsik István 11. A

IV. helyezett        Szabó Viktor 12. B

V. helyezett         Nemes Ádám 12. C

VI. helyezett        Oláh Zsolt 10. A