Eredmények 2013/2014

OKTV földrajz

Mihály Izabella           12.A    I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

Országos döntőbe jutott

Országos XI. hely

 

OKTV matematika

Demján Adalbert       12.A    I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

 

OKTV biológia

Mihály Izabella          12.A    I. fordulóból tovább küldhető

Pap Alexandra           11.A    I. fordulóból tovább küldhető

 

Arany Dániel matematika verseny

Fazekas László          9.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

Országos döntőbe jutott

Országos döntő 24. hely

Tóth Klaudia             9.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

Országos döntőbe jutott

Országos döntő 38.hely

 

Savaria történelem verseny

Varga Alexandra       10.B    I. fordulóból tovább küldhető

megyei VII. hely

 

Bolyai csapatverseny matematikából

Dékány Gergely        7A       megyei II. hely

Muliter Márk                         .

Nagy György

Szabó Zsolt

Demján Mária            7.A      megyei IV. hely

Juhász Bianka

Kinál Dániel

Nagy Janka

Richter Anna             8.A      megyei VI.

Szabő Regő

Tamás Levente

Tasi Vanda

Janó Hanna                6.A      megyei VII.

Pásztor Laura

Pető Adél

Torma Dorina


Bolyai csapatverseny magyarból

Kapás Dávid              8.A      területi III.

Kovács Adrián

Szabó Roland

Szőllősi Dávid

Richter Anna             8.A      területi II.

Szabó Regő

Tamás Levente

Tasi Vanda

Balogh Brigitta          8.A      területi IV.

Juhász Nikolett

Monok Eszter

Sinka Cintia

Demján Mária            7.A      területi I.

Jakab Péter                  országos 11.

Nagy Ádám

Nagy Anna

Elek Fanni                  7.A      területi II.

Juhász Bianka

Kinál Dániel

Nagy Janka

 

Varga Tamás matematika verseny

Fekete Zsanett           8.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

Richter Anna             8.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

Muliter Márk             7.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

megyei II. hely

Szabó Zsolt                7.A      I. fordulóból tovább küldhető

  1. fordulóba jutott

megyei IV. hely

Demján Mária            7.A      I. fordulóból tovább küldhető

Jakab Péter                7.A      I. fordulóból tovább küldhető

Kovács Veronika       7.A      I. fordulóból tovább küldhető

Nagy György             7.A      I. fordulóból tovább küldhető

 

Irinyi kémia verseny

Fazekas László          9.A      megyei I.

Országos döntőbe jutott

Országos 18. hely

Tóth Klaudia             9.A      megyei II.

Országos döntőbe jutott

Országos 39. hely

 

 Mikola fizika verseny

Fazekas László          9.A      I. fordulóból továbbküldhető

megyei fordulóba jutott

 

Bolyai természettudományi csapatverseny

Janó Hanna                6.A      területi I. hely

Pásztor Laura                         országos III. hely

Pető Adél

Törőcsik István

Demján Mária            7.A      területi I. hely

Jakab Péter                              országos III. hely

Kínál Dániel

Nagy Ádám

Elek Fanni                 7.A      terület II. hely

Juhász Bianka                      országos X. hely

Kecskeméti Adél

Nagy Janka

 

Megyei matematika verseny

Demján Adalbert       12.A    megyei döntőbe jutott

Megyei I. hely

Póka Dezső                11.A    megyei döntőbe jutott

Megyei II. hely

Fazekas László          9.A      megyei döntőbe jutott

Megyei I. hely

 

Megyei francia nyelvi verseny

Fülöp Adriána           10.B    megyei döntőbe jutott

megyei VI. hely

 

Simonyi helyesírási verseny

Gyárfás Balázs           5.A      megyei döntőbe jutott

Megyei 9. hely

Pál Nikolett                7.A      megyei döntőbe jutott

Megyei 15. hely

Richter Anna              8.A      megyei döntőbe jutott

Megyei 6. hely

 

Megyei történelem verseny

Pásztor Károly            11.B    megyei döntőbe jutott

Megyei VII. hely

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

Fazekas László           9.A      megyei I. hely

országos döntő 33. hely

 

Kenguru matematika verseny

Dékány Bence           5.A      megyei II. hely

Fazekas László           9.A      megyei III. hely

Fülöp Adriána            10.B    megyei IV. hely

Demján Adalbert     12.A    megyei V. hely

 

Hevessy kémia verseny

Dékány Gergely         7.A      megyei VIII. hely

 

Mozaik matematika verseny

Dékány Bence                        5.A      országos 18.

Törőcsik István           6.A      országos 19.

 

London Bridge angol tesztverseny

Nagy Ádám                7.A      országos IV. hely

Nikodém Dorottya     6.A      országos VIII. hely

 

Bacsó földrajz verseny

Fazekas László           9.A      megyei V. hely

Varga Dóra                 10.B    megyei XI. hely

Bodnár Odett             10.B    megyei IX. hely

A tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium honlapja