Eredmények 2006/2007

OKTV továbbküldhető dolgozatok:

Francia:

 Gólya Flóra               11.A

Horváth Anett           11.A

 

Angol:

Farkas Erika             12.A    országos (3.) fordulóba jutott

 

OSZTV kereskedelmi-marketing szakmacsoport

Csapó Edit     14.K               országos 6. helyezés

 

Varga Tamás matematika verseny:

Sárközi Dóra             8.A      megyei fordulóba jutott

megyei döntőben 10. helyezés

 

Országos német versenyen továbbküldött dolgozatok:

Nagy Anett                8.A      megyei döntőben 8. helyezés

Csőke Ádám             7.A

 

Országos angol versenyen továbbküldött dolgozatok:

Visnyei Gergely        7.A

Sárközi Dóra             8.A

Négyesi Dávid           8.A      megyei fordulóba jutott

 

 

Ószőlői matematika verseny helyezései:

 Mihály Izabella         5.A      12.

Kovács Tamara        5.A      30.

Parádi Dávid             6.A      24.

Berczi Gábor            6.A      28.

Molnár Andrea         7.A      14.

Sárközi Dóra             8.A      12.

Török Hajnalka        8.A      19.

 

Savaria történelem verseny megyei fordulójába jutottak:

Kájel Balázs              10.A    megyei 8. helyezés

Szekeres Zoltán         10.A    megyei 8. helyezés

 

Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen továbbküldött dolgozatok:

Koncz Lilla                5.A      90 pont           megyei fordulóba jutott, megyei 13.

Füstös Vivien             6.A      93 pont           megyei fordulóba jutott, megyei 1., országos 10. helyezés

Kovács Enikő            7.A      85 pont           megyei fordulóba jutott, megyei 20.

Sarkadi Nagy Dóra  8.A      71,5 pont

 

Bacsó földrajz verseny

Virág Zsombor         10.B    megyei döntő 7. helyezés

Kerékgyártó Judit    10.D    megyei döntő 4.

Sugár Károly                        9.B      megyei döntő 9.

 

Arany Dániel matematika verseny

Szekeres Zoltán         Országos döntőbe jutott

 

Megyei matematika verseny

Sebők Máté               12.A    megyei döntő 6. helyezés

Gyémánt Mónika     12.A    megyei döntő 7. helyezés

Dögei Péter                11.A    megyei döntő 10.

Szekeres Zoltán         10.A    megyei döntő 2.

Illés Lajos                  10.E    megyei döntő 9.

 

Gordiusz matematika verseny

Pap Balázs                 12.B    megyei 4.

Sebők Máté               12.A    megyei 7.

Kendrei Tibor           12.B    megyei 10.

Gyémánt Mónika     12.A    megyei 12.

Kanalas Gábor         12.D    megyei 11.

Kiss Ágnes                 12.D    megyei 18.

Gál Róbert                12.D    megyei 14.

Szekeres Zoltán         10.A    megyei 2.

Füstös Vivien            6.A      megyei 10.

Mihály Izabella         5.A      megyei 18.

 

Megyei francia nyelvi verseny

Molnár Kinga           10.A    megyei 1.

Kiss Odett                  9.A      megyei 2.

Olajos István             10.A    megyei 3.

 

Megyei angol nyelvi verseny

Olajos István             10.A    megyei 1.

 

Megyei fizika verseny

Kozma Ádám            8.A      megyei 11.

 

Kenguru matematika verseny

Sárközi Dóra             8.A      megyei 7.

Füstös Vivien            6.A      megyei 3.

Krómi Gábor            10.E    megyei 1.

Illés Lajos                    10.E    megyei 4.

Magyar Norbert     10.E    megyei 7.

Kun Imre                     10.E    megyei 8.

Nagy Nikolett           12.D    megyei 5.

Gál Róbert                  12.D    megyei 6.

Csató Gábor             12.D    megyei 8.

 

Bolyai megyei matematika verseny

Füstös Vivien            6.A      megyei 1.

Sárközi Dóra             8.A      megyei 3.

 

Hevessy kémia verseny

Jordán Sándor          8.A      megyei 2.

 

Implom  helyesírási verseny

Dobrán Veronika     9.A      megyei 4.

Kovács Judit               11 A    megyei 6.

 

A tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium honlapja