Eredmények 2016/2017

Bolyai Matematika Csapatverseny

  1. évfolyam      megyei   7.hely

Bűvös négyes :

Árvai Csenge
Czinege Sára
Nagy Tímea
Szűcs Evelein

felkészítő tanár:     Szabóné Gyöngy Gyöngyi

  1. évfolyam     megyei 21. hely

Nincs 2 4 nélkül :

Cserniczky Márk
Haizer Maximilián
Nemes Botond
Törőcsik Árpád

felkészítő tanár:     Mészáros Krisztina

  1. évfolyam    megyei 6. hely

Lusta matekosok és Peti:

Gyöngy Zalán
Hajdu Péter
Nagy Csaba
Tamás Máté

Rapper kacsák:   megyei 6. hely

Beranek Bence
Kiss Balázs
Krausz Levente
Szarvas Péter

felkészítő tanár:     Mészáros Krisztina

  1. évfolyam    megyei 3. hely

Erdei mutymuty:

Dékány Bence
Molnár Szabolcs
Pásztor Ákos
Rákóczi Gergő

felkészítő tanár:     Demján Mária

Takarékossági Világnap városi vetélkedő – csapatverseny

  1. hely

csapattagok:

Czinege Petra 8.A
Jakab Zsuzsanna 8.A
Járdán Enikő  8.A
Párdi Viktória 8.A

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

évfolyam    megyei 13. hely

Okoskák :

Pető Hanna
Szabó Panna Bíborka
Pásztor Fanni Miléna
Gál Dorina

felkészítő tanár:     Bukta Erzsébet

  1. évfolyam    megyei 11. hely

Nyelvtörők :

Imre Előd
Illés Patrik
Koncz Levente
Szabó Konrád

felkészítő tanár:     Tóthné Kovács Irén

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

  1. évfolyam:      megyei  1. hely országos döntő

Csillámpónik:   

Árvai Anna
Pletli Zsófia
Bárdos Hanna
Adrigán Fanni

Peti és a lusta  nyelvtanosok:   megyei  2. hely

Gyöngy Zalán
Nagy Csaba
Tamás Máté
Hajdu Péter

Hóemberek:       megyei  4. hely

Gál Diána
Pichler Boglárka
Kemecsei Zsófia

Pingvinek:          megyei  5. hely

Szarvas Péter
Kiss Balázs
Beranek Bence
Krausz Levente

Unikornisok:          megyei  6. hely

Bodó Dóra
Demeter Rebeka
Kovács Natasa
Balogh Sára

felkészítő tanár:     Bukta Erzsébet

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

  1. évfolyam

 

Kígyómérgek:        megyei 1. hely országos döntő

Dékány Bence
Gyárfás Balázs
Oláh Zsolt
Hegedűs Sándor

Zsenik:    megyei 2. hely

Ferenczi Réka
Koszta Béla
Molnár Szabolcs
Samodai Csenge Boróka

Tollforgatók:   megyei 3. hely

Bendő Adrienn                      
Kócsik Klaudia
Lengyel Kinga
Taskó Nikolett

Írástudók:       megyei 4. hely

Holló Lilla                             
Nagy Edina
Török Eszter
Török Nikolett

Princess:         megyei 5. hely

Czinege Petra
Jakab Zsuzsanna
Járdán Enikő
Párdi Viktória

Ügyes(k)edők:       megyei 6. hely

Bella Richárd
Gyöngy András
Koszta Erik
Rákóczi Gerő

felkészítő tanár:     Tóthné Kovács Irén

Tanári fődíj:  Tóthné Kovács Irén

 

 

A tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium honlapja